اورمو آذربایجانین چیرپینان اورگی دیر،اورمیه قلب طپنده آذربایجان

مسابقات والیبال دانش آموزی آسیا در اورمیه
نویسنده : آیتامaytam - ساعت ٧:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/۱۸

 

+ تشکیل ۲۱کمیته و چهار معاونت برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات والیبال دانش آموزی آسیا در ارومیه

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با تاکید بر برگزاری هر چه منظم چهارمین دوره مسابقات والیبال دانش آموزی آسیا گفت: ۲۱ کمیته و چهار معاونت برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات در ارومیه تشکیل شد.

30603106 1745808 تشکیل 21کمیته و چهار معاونت برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات والیبال دانش آموزی آسیا در ارومیه valibal خبرگزاری ورزش ارومیه

ادامه مطلب


به گزارش خبرگزاری ورزش ارومیه، ‘علی سمرقندی’ روز یکشنبه در نشت مطبوعاتی با اشاره بر اهمیت بالای میزبانی این مسابقات افزود: تمامی تمهیدات لازم در راستای میزبانی شایسته این مسابقات توسط کمیته های تشکیل شده صورت گرفته و تمامی کارها بر اساس برنامه های مدون و منظم در حال انجام است.
وی اظهار کرد: کمیته های استعدادیابی، داوران، تجهیز، انضباطی، پذیرش و آمار، استقبال، اسکان و تغذیه، ترابری، ارتباط و رسانه، انتشارات سمعی و بصری، ارتباط برون مرزی، تدارکات ، فن آوری ، تبلیغات ، ثبت نتایج از جمله این کمیته ها می باشد.
وی یادآور شد: دیدار از این مسابقات برای تماشاگران رایگان خواهد بود و علاقمندان و والیبال دوستان مشتاق ارومیه ای می توانند با حضور گرم خود در محل برگزاری مسابقات تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند.
سمرقندی ادامه داد: این مسابقات با حضور ۶ تیم خارجی و دو تیم داخلی برگزار خواهد شد که ورود تیمها از ۱۹ مهر ماه جاری آغاز و رقابتها از ۲۱ مهر ماه جاری شروع خواهد شد.
وی اضافه کرد: استعداد یابی و ایجاد انگیزه در بین جوانان استان و شناساندن نام ایران و آذربایجان غربی در سطح آسیا را از اهم اهداف این اداره کل دانست.
سمرقندی اظهار امیدواری کرد: با برگزاری هر چه بهتر مسابقات و میزبانی شایسته آن می توانیم نام ارومیه را به عنوان مهد والیبال آسیا به اثبات برسانیم.
وی افزود: این مسابقات به صورت پخش زنده از صدا و سیمای استان و شبکه سوم سیما پوشش داده می شود.
وی حضور میهمانان ویژه ای همچون وزیر آموزش و پرورش، وزیر ورزش و جوانان، و رییس کنفدراسیون مدارس آسیا را مایه مباهات استان اعلام کرد.


comment نظرات ()