اورمو آذربایجانین چیرپینان اورگی دیر،اورمیه قلب طپنده آذربایجان

تیم والیبال آذربایجان غربی، اندونزی را نیز مقتدرانه مغلوب کرد
نویسنده : آیتامaytam - ساعت ٧:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢۳

 

تیم آذربایجان غربی، اندونزی را نیز مقتدرانه مغلوب کرد

 

در سومین دیدار از سومین روز رقابت‌های آسیایی والیبال دانش‌آموزی (به میزبانی ایران)، تیم منتخب والیبال دانش‌آموزی استان آذربایجان غربی، ملی‌پوشان اندونزی را از پیش‌رو برداشت.

 

13900721185351 PhotoA تیم آذربایجان غربی، اندونزی را نیز مقتدرانه مغلوب کرد valibal خبرگزاری ورزش ارومیه

 

به گزارش خبرگزاری ورزش اورمیه به نقل از فارس ، مسابقات والیبال دانش‌آموزی آسیا از پنج‌شنبه ۲۱ مهرماه با شرکت ۲ تیم ایرانی و ۶ تیم از سایر کشورهای آسیایی به میزبانی اورمیه آغاز شده است و تا پنج‌شنبه ۲۸ مهرماه ادامه خواهد یافت.

 

امروز و در سومین روز از برگزاری این رقابت‌ها، تیم منتخب والیبال دانش‌آموزی «استان آذربایجان غربی» در دومین دیدار خود موفق شد در ۳ ست پیاپی با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۵ ملی‌پوشان «اندونزی» حریف قدرتمند خود و مدعی قهرمانی این رقابت‌ها را شکست دهد.

 

تیم منتخب والیبال دانش‌آموزی آذربایجان غربی پیش از این، در بازی نخست با نتیجه ۳ بر صفر «سریلانکا» را مغلوب کرده بود؛ تیم ملی والیبال دانش‌آموزی اندونزی نیز در بازی نخست خود ۳ بر یک از سد «تایلند» عبور کرده بود.

 

در ادامه برگزاری سومین روز رقابت‌های آسیایی والیبال دانش‌آموزی، تیم ملی والیبال دانش‌آموزی ایران از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه به مصاف «مالزی» رفته است.

یاشاسین

 


comment نظرات ()