پتانی : تجهیزات ورزشی ارومیه در حد بین المللی استعضو هیئت مدیره فدراسیون ورزش مدارس گفت: فدراسیون ورزش مدارس ایران طی سالهای اخیر و در میزبانی از مسابقات والیبال دانش آموزان آسیا عملکرد قابل توجهی داشته است.vn44a2qx8b5x9wo9oi0.jpg

 مادیز پتانی در گفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه بازدید از اماکن ورزشی ارومیه ضمن ابراز رضایت از روند برنامه ریزی و برگزاری چهارمین دوره مسابقات والیبال دانش آموزان آسیا در شهر اورمیه با حضور شش کشور خارجی، افزود: این دوره از مسابقات خیلی حرفه ای و در سطح بالایی برگزار شد.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه ورزش مدارس نیازمند توجه ویژه مسئولان آموزش و پرورش بوده و ویژگیهای منحصربه فردی نسبت به ورزش سایر حوزه ها دارد، اظهار داشت: کسب عنوانهای جهانی و آسیایی در رشته های مختلف ورزشی توسط دانش آموزان ایران نشان از توجه ویژه این کشور به ورزش مدارس طی سالهای اخیر دارد.

 

دبیر کل فدراسیون مدارس استونی با اشاره به میزبانی شایسته ایران از چهارمین دوره مسابقات والیبال دانش آموزان آسیا در ارومیه، پایتخت والیبال ایران و شهر والیبال آسیا، بیان داشت: این میزبانی ایران در جز نامزدهای اصلی میزبانی مسابقات جهانی مدارس کرد.

 

تجهیزات و اماکن ورزشی ارومیه در حد بین المللی است

 

پتانی ازعضویت ۶۳ کشور در issf فدراسیون ورزش مدارس جهان خبر داد و ادامه داد: کشورهای ژاپن و کره با وجود پتانسیلهای خوب در این زمینه عضو این فدراسیون نیستند که در این راستا طی هفته آینده جلسه ای برای جذب این کشورها برای عضویت در فدراسیون خواهیم داشت.

 

وی در خصوص وضعیت تجهیزات و اماکن ورزشی شهرستان اورمیه نیز، افزود: بر اساس بازیدهای انجام شده امکانات ورزشی اورمیه شامل سالنها، هتل و غذا در سطح بین المللی بوده که در این راستا از میزبانی ایران برای برگزاری مسابقات ورزشی در سایر رشته های حمایت می کنیم.

/ 1 نظر / 37 بازدید
رضا

سلام خسته نباشید وبلاگ خوبی داری من رو با نام تراختور یارلاری لینک کن خبر بده لینک کنم ممنون www.traxtur-yarlari.persianblog.ir