قبل از اینکه مربی تیم باشم، هوادار دو آتیشه تراکتور هستم!

 

* به نظر شما تیم از نظر بدنسازى، نسبت به فصل گذشته، چه تغییری کرده است؟
این بستگی به تفکرات کادر فنی تیم دارد. مطمئنا تفاوتهای زیادی وجود دارد. زیرا هر کسی که مسئولیت یک تیم را قبول میکند، دوست دارد با توجه به تفکرات خود، برنامه بدنسازی، در آن تیم پیاده کند. وظیفه من آماده کردن بازیکنان، از نظر بدنی است و برایم افتخار بزرگی محسوب می شود که در کنار آقای قلعه نوعی که، به نظر من بهترین مربی
حال حاضر فوتبال ایران است، کار میکنم و از این که ایشان به بنده اعتماد کردند تا در کنارشان باشم، کمال تشکر و قدردانی را دارم و سعی میکنم، وظایفی را که به من محول کرده اند، به نحو احسن انجام دهم تا نقشی در موفقیت تیم داشته باشم و همچنین بتوانم
جواب اعتماد سرمربی تیم و همچنین مسئولین باشگاه را داده باشم.

 

* اکثر کارشناسان، بر این باورند که موفقیت تیمها، بیشتر به تمرینات بدنسازی بستگی دارد و به نظر می رسد با توجه به نتایج تیم تراکتور، این کار در تیم، به خوبی انجام گرفته است، نظر شما چیست؟
تیمی موفق می شود که در آن کار گروهی انجام بگیرد. در موفقیت یک تیم، تمام اعضا دخیل هستند، مدیر، سرپرست، کادرفنی، تدارکات، مسئولان استانی، بازیکنان و هواداران آن تیم. که به نظر من، هواداران نقش بیشتری در موفقیتهای تیم دارند. وقتی در یک تیم همه اعضا، وظایف محوله را به خوبی انجام دهند، در طول مسابقات، تیم بهترین نتایج را کسب میکند. من هم سعی دارم کار خود را، به بهترین شکل ممکن انجام دهم، تا با پیروزیهایی که بدست می آوریم دل میلیونها هوادار تراکتور را شاد کرده باشیم.

 

* به نظر شما، بازیکنانی که در این فصل به تیم اضافه شده اند، از نظر آمادگی جسمانی، در چه حدی هستند؟
من آمادگی جسمانی آنها را در سطح بالایی می بینم. زیرا با توجه به مصاحبه های امیرخان،
یکی از شاخصه های مهم انتخاب بازیکن برای ایشان، قوای جسمی و فیزیکی بالای بازیکن است و این مسئله را در این فصل می توان به عینه دید. بازیکنان تازه وارد به تیم، از تیمهای بزرگی آمده اند، و زیر نظر بهترین مربیان کار کرده اند و مطمئنا در سطح بالایی از آمادگی بدنی قرار دارند، که از سوی آقای قلعه نویی انتخاب شده اند.

 

* به نظرشما تیم تراکتور در آخر فصل چه مقامی را کسب خواهد کرد؟
ما اگر روند رو به رشد خودمان را حفظ کنیم، مطمئن باشید، به لطف خداوند و با دعای خیر هواداران، و حمایت بیش از پیش آنها، و همچنین حمایت مسئولین استانی، بهترین مقام طول تاریخ فوتبال این تیم را کسب خواهیم کرد.

 

* چه صحبتی با هواداران دارید؟
هواداران ما بهترین هواداران دنیا هستند. به نظر من اگر هواداران مثل همیشه، تصمیمات منطقی بگیرند و یار و یاور تراکتور باشند، اعضای تیم هم، با دلگرمی بیشتری، وظایف خود را انجام خواهند داد و با به نمایش گذاشتن بهترین بازیها و با کسب موفقیتهای پی در پی، دل هواداران را شاد خواهند کرد.

 

* و صحبت پایانی؟
از ته دل، آرزو دارم تا مردم آذربایجان و هواداران تراکتور را همیشه شاد ببینم چرا که خود من، هم قبل از اینکه خدمتگزار تیم باشم، به عنوان عضوی از مردم آذربایجان، هوادار دو آتیشه تراکتور هستم.

 

منبع: کلوب هواداران تراکتورسازی

 

/ 0 نظر / 28 بازدید