اورمیه پایتخت والیبال آسیاست
 

سرمربی تیم والیبال شهرداری اورمیه با اشاره به اهداف این تیم از حضور در فصل جدید مسابقات لیگ برتر باشگاه‏های کشور گفت: به دنبال حضور در جمع چهار تیم برتر هستیم.

 

T30178256 873971 می‎خواهیم جزو چهار تیم برتر شویم/ ارومیه پایتخت والیبال آسیاست valibal خبرگزاری ورزش ارومیه

 

 ابراهیم وطن‌پرست در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه سه چهار تیم از مدعیان اصلی در فصل جدید رقابت‌های والیبال لیگ برتر هستند، اظهارداشت: در این میان تمام تلاش خود را به خرج می‌دهیم تا بتوانیم رده‌ای بهتر از سال گذشته را کسب کنیم و حداقل اینکه در جمع چهار تیم برتر قرار بگیریم.

 

وی با یادآوری اینکه اورمیه سال گذشته در رده هفتم مسابقات لیگ برتر قرار گرفت، تصریح کرد: ترکیب تیم نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی کرده است. می‌توان گفت شهرداری اورمیه تیم تازه واردی در لیگ برتر است و بنابراین شرایط برای نتیجه گیری دلخواه این تیم سخت است. با این حال می‌خواهیم در هر بازی بهتر از دیدار قبل باشیم.

 

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با اشاره به دیدار برابر باریج اسانس کاشان در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر ۹۰ تاکید کرد: باریج اسانس شگفتی‌ساز فصل گذشته مسابقات بودند. شانسی که آوردیم این است که میزبان بازی با باریج اسانس هستیم بنابراین سعی‌مان را می‌کنیم تا از امتیازات میزبانی این بازی استفاده کنیم.

 

وطن‌پرست که سال گذشته در هیچ یک از تیم‌های لیگ برتری والیبال مربیگری نکرد، خاطرنشان کرد: امسال هدایت اورمیه را برعهده گرفتم چون احساس می‌کردم می‌توانم کمک کنم تا والیبال ارومیه به شان و جایگاه واقعی‌اش بازگردد. اعتقاد دارم که ارومیه پایتخت والیبال آسیاست.

/ 0 نظر / 14 بازدید