قلعه نویى: هواداران تراکتور، در دنیا یک استثنا هستند


* به نظر شما شکست سپاهان، کار تراکتور را برای بازی روز جمعه سخت نخواهد کرد؟
در لیگ برتر، هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. سپاهان در دیدار مقابل مس، نقطه ضعف هایی داشت، مطمئنا، مربی مثل بوناچیچ آنها را بر طرف خواهد کرد. ولی تیم ما هماهنگ تر از قبل شده، تیم ما به بلوغ تیمی رسیده و اگر اشتباهات فردی نداشته باشیم، می توانیم با امتیاز از اصفهان برگردیم. برای ما هر بازی حکم فینال دارد. در این بازی هم با توجه به این که با قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بازی داریم، گرفتن هر سه امتیاز بازی، باعث خواهد شد که فاصله امتیازات خود را با تیمهاى تعقیب کننده افزایش دهیم و به اهداف خود نزدیکتر شویم.

 

* به نظر می رسد شما به بازیکنهای فیزیکی و قد بلند خیلی علاقه مند هستید؟
یک تیم براى موفقیت، باید شاخص های مختلفی داشته باشد، یکی از آنها میانگین قدی تیم است. ولی هم اکنون در تیم ما، هم بازیکنان سرعتی وجود دارد و هم بازیکنان فیزیکی. به نظر من یکی از ضعفهای تراکتور در فصل گذشته میانگین پایین قدی این تیم بود که ما در این فصل، این مسئله را برطرف کردیم.

 

* شما با میدان دادن، به بازیکنانى نظیر سید محسن حسینی، به نوعی جسارت خودتان را بیش از پیش نشان دادید، در این مورد چه صحبتى دارید؟
بحث جسارت نیست، هر مربى بازیکنانی را بر میگزیند که به سبک تاکتیکی تیمش بخورد. ما هم دیدیم که حسینی، به سبک ما می خورد و از وى استفاده کردیم. البته حسینی نیاز به این دارد که سرعت و دقت خودش را بیشتر کند تا شرایطش بهتر شود. همچنین ما نگاه ویژه ای به محمد لطفی و بهرام دباغ داریم و به دنبال فرصت هستیم تا به این دو جوان میدان دهیم. البته ما خاطرمان از طرف محسن فروزان جمع شده، چون نشان داده که می تواند به تیم ما در آینده بیشتر کمک کند.

 

* به نظر شما، تیم تراکتور در آخر فصل چه مقامی را کسب خواهد کرد؟
ببینید، فوتبال متر ندارد که ما اندازه گیری کنیم و بگوییم که جایگاهمان در پایان فصل کجا خواهد شد. طبیعتا ما اگر موفق به حفظ شرایط کنونى تیم نمایم، در پایان فصل رتبه خوبى خواهیم داشت. البته در نیم فصل دوم، شرایط بهترى خواهیم داشت، چون اولا در نیم فصل دوم، تیم ما دو بازی بیشتر در خانه انجام خواهد داد و ثانیا، ما در نیم فصل دوم، با تمام تیمهای مدعی و قوی در تبریز بازی خواهیم کرد (البته با تمام احترامی که به سایر تیمها قائل هستم). بازیهای تبریز، با اینکه براى ما سنگین خواهند بود، اما شرایط بهتری خواهند داشت.

 

* از اینکه روز جمعه، با تیم سابق خود بازی دارید چه حسی به شما دست میدهد؟
از لحاظ عاطفی خیلی خوشحالم که دوباره به جمع مردم خوب اصفهان و همچنین طرفداران سپاهان می روم. ولی از نظر فنی، من هم اینک، فقط به موفقیت تراکتور فکر می کنم.

 

* در آخر چه صحبتی با هواداران دارید؟
به نظر من هواداران تراکتور، در دنیا یک استثنا هستند. کمتر جایی پیدا می شود که تیم خودشان را اینطور دوست  داشته باشند. من امیدوارم مثل همیشه یار دوازدهم تیم خودشان باشند.

 

خبرنگار:حسن زاده

 

منبع: کلوب هواداران تراکتورسازی

 

/ 0 نظر / 16 بازدید